Nareszcie koniec zimy - czas na sparing w Baranowie

Nareszcie koniec zimy - czas na sparing w Baranowie

 
5.0 (1)
M

Nareszcie zima się kończy. Dzisiaj już mieliśmy 12 stopni. Nie do wiary. W środę jeszcze mieliśmy śnieg na drogach. Ale obojętnie. Dziś na mnie czekał mój drugi mecz w tym roku. Ten sparing odbył się w Baranowie. Tam mieszka już 3000 mieszkańców (niemieckie miasto Jarmen ma 1500...). Baranowo prawie już jest dzielnicą Poznania. Tu oczywiście domy i mieszkania są drogie. Niedaleko znajduje się jezioro. Z tego powodu też tutaj masz hotele. 

Od mojego fyrtela do stadionu jechałem tylko 30 minut. Obok stadionu masz dużo miejsc parkingowych. Więc nie ma stresu i wszystko w porządku. Dziś Tarnovia Tarnowo Podgórne miał sparing. Grali z Iskrą Szydłowo. To drużyna z miejscowości, która znajduje się w okolice miasta Piła. Razem z Tarnovią grają w V lidze. Na meczu ligowym Tarnovia pokonała Iskrę 3-0. No, zobaczymy, jak to wygląda dzisiaj. Ok. w 30 minucie Iskra strzeliła 0-1.

Kilku minut potem Tarnovia wyrównała na 1- 1. Wyglądało trochę jak ping-pong. Pilkarz Tayachi był sam przed bramą i strzelił. Bramkarz skoczył w kierunku Tayachi, piłka skoczyła do kolana bramkarza, leciała powrót do kolana Tajachi, a od jego kolana odbiła się jeszcze raz, a na końcu piłka leżała w sieci. Potem druga połowa meczu kompletnie bez atrakcji. Ale obojętnie. Bardzo mi podobało ten mały wyjazd do Baranowa. 

Fotos: Michael

> zur deutschen Version des Berichtes

Artikel weiterempfehlen / teilen:

Benutzer-Bewertungen

1 Bewertung
Polecić
 
5.0(1)
Hast du schon ein Konto?
Ratings
Polecić
Datenschutz
Durch das Anhaken der folgenden Checkbox und des Buttons "Absenden" erlaube ich turus.net die Speicherung meiner oben eingegeben Daten:
Um eine Übersicht über die Kommentare / Bewertungen zu erhalten und Missbrauch zu vermeiden wird auf turus.net der Inhalt der Felder "Name", "Titel" "Kommentartext" (alles keine Pflichtfelder / also nur wenn angegeben), die Bewertung sowie Deine IP-Adresse und Zeitstempel Deines Kommentars gespeichert. Du kannst die Speicherung Deines Kommentars jederzeit widerrufen. Schreibe uns einfach eine E-Mail: "kommentar / at / turus.net". Mehr Informationen welche personenbezogenen Daten gespeichert werden, findest Du in unserer Datenschutzerklärung.
Ich stimme der Speicherung meiner personenbezogenen Daten zu:
Kommentare
Polecić
 
5.0
G
War diese Bewertung hilfreich für dich? 1 0